تولد راه چوبی

به نام خدا

یکی از عمده ترین تفریحات خانواده های ایرانی گذران ایامی بیاد ماندنی در کنار افراد خانواده می باشد. به همین منظور مجموعه رستورانهای راه چوبی با دیدگاهی متفاوت در طراحی با ایجاد فضاهای خاص و استفاده از عناصر طبیعتی فراهم گردید تا خانواده های محترم و اقشار مختلف جامعه بتوانند در محیطی متفاوت و دارای آرامش در کنار هم اوقاتی به یاد ماندنی را سپری نمایند.
شعبه دوم مجموعه نیز در شهرستان محمودآباد استان مازندران تجهیز و به بهره برداری رسیده که این مجموعه علاوه بر مجموعه رستورانی دارای فضای ورزشی (استخر، سونا) می باشد.

اولین مجموعه از مجموعه رستورانهای راه چوبی با بهره گیری از عناصر زیبای طبیعت در طراحی مجموعه و با ایجاد محیطی گرم و صمیمی در دل پایتخت پر هیاهو در سال 1391 تأسیس و تلاش نموده بهترین های صنعت مواد غذایی را در مجموعه ای گردهم آورد تا با ارائه بهترین سرویس و خدمات، خاطره ای خوش برای شما و خانواده محترمتان فراهم کند.

این مجموعه با فراهم نمودن هر سه وعده غذایی بصورت روزانه از بهترین مواد اولیه و ایجاد تنوع در منوها و افزایش حق انتخاب با بهره گیری از دوازده رستوران مجزا، در همجواری بوستان آب و آتش، یکی از بهترین نقاط تهران از نظر آب و هوا، آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشد.

شعبه دوم مجموعه رستورانهای راه چوبی نیز در شهرستان محمودآباد استان مازندران و در ساحل زیبای خزر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفته است.